| anoni a întrebat:

Dau fundita celui care mi-ar spune un dialog amuzant, necopiat, gen robotzi, dar inventat( cam 10-15 replici nu foarte lungi)
happy
fundita

1 răspuns:
| CookieșiParty a răspuns:

-Ce faci FOCA?
-Ah bine,ma uitam...
-Ce naiba-i p**a aia mov si rotunda?
-Asta este un robot automat mov care face covrigi...
-Si cum naiba face p**a aia r****i aia?
-Mediocrule,in primul rand,are un cuptor in "corpul" sau! In al doilea rand,nu mai injura atat!
-FOCA,salam, cuptor, injuraturi.Cum naiba are un cuptor in corp ROBOTUL ala?
-Pai...
-Stai stai stai! Vorbesti prea repede! Nu inteleg mai nimic!
-Off!

PUNCT.

-Stai stai stai! Vorbesti prea repede! Nu inteleg mai nimic!