| Andrei_Stefan_1999 a întrebat:

De unde pot descarca serialul de desene animate Bakugan, toate sezoanele dublate in romana sau macar cu subtitrari.

Răspuns Câştigător
| GaBiTzZUfan a răspuns:

Fii atent aici te rog.Pentru inceput instalezi un program numit "iLivid", apoi intri pe youtube scrii bakugan sezon x ep x in romana, dai pe episodul dorit, copiezi Url-ul, deschizi programul care l-ai instalat "Ilivid" inserezi URL-ul acolo unde scrie "paste" iar apoi dai download. Uite aici de unde poti descarca Ilivid http://ilivid.joydownload.com/? c=123&gclid=CPWhjbSRgsECFaHacgodD5IAYg.funda?

2 răspunsuri:
| Croampa a răspuns:

Sa le descarci nu stiu, dar daca vrei sa le vezi online incearca pe trilulilu... big grin

| Statache_Izabela_1983 a răspuns:

Sezonul 5 episodul 1