| dumy_2750 a întrebat:

Doua blonde intr-o masina, semaforul rosu, se opresc:
- Mamaaa... vezi ce rosu frumos?!
- Da... wow...
- Da... uite ce galben fain...
- Aha...
- Da... uite ce verde frumos...
- Da, asta chiar e super...
- Aaa... iar rosul ala... l-am mai vazut, hai sa mergem!
Ce parere aveti? Dau funda

8 răspunsuri:
| diaηα a răspuns:

rolling on the floor doamne! rolling on the floor
O blonda se urca in masina, apoi suna la politie si spune:
-Intrati in alerta, mi-au furat hotii tot si volanu' si schimgbatoru', numai scaunele le-au lasat.
Politia intra in alerta, isi fac cerc de suspecti si toate cele...
Peste 5 minute suna blonda:
-Sucazati-ma m-am urcat in spate!

e? smug rolling on the floor

| BeHappyForMe a răspuns:

Il stiu e haios de asa sunt blondele ce sa le faci numai zic nimic mai mult ca am fost si eu dar acum m-am desteptata sunt bruneta laughing

| PisikaNeagra a răspuns:

O stiu

| クリスティ a răspuns:

Buna e o gluma buna dar incearca sa pui mai multe esti foarte comic sper sa continui tot asa ok tare gluma

| Ioanaa28 a răspuns:

Super! Fain banc. vezi ca am pus si eu o intrebare unde cer bacuri... pune acolo 10 bancuri si primesti fundita... dai fonditza?batting eyelashes

| Mdiidn a răspuns:

Haios... e tare faina.

| buzedulci a răspuns:

Ii tare de tot rolling on the floor

| DyTzZza a răspuns:

Eu tot il stiu...PS:O blonda intra intr-un magazin din vecinatate si il intreaba pe vanzator daca poate sa cumpere Tv-ul din colt. Vanzatorul se uita la ea si ii spune ca nu serveste blondele, asa ca merge acasa si isi vopseste parul negru. A doua zi se intoarce la magazin si intreaba acelasi lucru, si, din nou vanzatorul ii spune ca nu serveste blondele.
Frustrata, blonda merge acasa si se vopseste din nou, cu o nuanta de rosu. Spre uimirea ei, vanzatorul ii spune din nou ca nu serveste blondele. Blonda il intreaba pe vanzator: De unde naiba stii ca sunt blonda? Vanzatorul se utia la ea cu dispret si spune: Acela nu este un Tv, este un cuptor cu microunde!