| Ivonaa a întrebat:

Dupa cum bine stiti astazi este 1 Aprilie, ziua Pacalelilor. Ma gandeam eu cu niste prieteni sa le facem niste farse unor persoane obisnuite care ne ies in cale. As vrea sa aud cateva idei de la voi daca sunteti buni sa am ajutati.; D

Răspuns Câştigător
| ReapR a răspuns:

Asta fa-o prietenilor tai:
Ascunde animale de plus prin camere cu numerele 1, 2 si 4 si spune-le sa le caute dupa aceea o sa-l caute inebuniti pe numarul 3.

Bafta!

Funda!?

1 răspuns:
| ilie945 a răspuns:

Ai nevoie de o bricheta sau aparat foto care se umple cu apa ca sa-i uzi sau baloane cu apa.