| anonim_4396 a întrebat:

E primul >:" http://i.imgur.com/l6Yrr.png

Răspuns Câştigător
| AndddRu a răspuns:

Eu nu stiu de ce tot critici atat de parca tu ai face comicuri mai bune macar ea a incercat spre deosebire de tinewinking.
La toti le zici sa se lase si debeaba.

20 răspunsuri:
| Takocska a răspuns:

Pff taretongue

| lalalalallll a răspuns:

GROAZNIC, LASĂ-TE, cel mai idiot/tâmpit/urât/handicapat/anormal/neclar comic din lume, nu te iertăm că e primul, e praf!

| ɔɐıɔ a răspuns:

Lasa-te fă

| euuuu4096 a răspuns:

E super tare serios... funda?puppy dog eyespuppy dog eyes nu am nici unaa te roggpuppy dog eyes

| HaruhiFujioka a răspuns:

Pe bune e chiar amuzant. Parerea mea. Si tatal acela chiar e nebun...

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Mi`e imi place blushing.

| TatSergiu a răspuns (pentru euuuu4096):

Pupincuristă

| ewygirl a răspuns:

Super tare laughing

| xNirvana a răspuns:

Nu stiu daca ai observat dar toata lumea iti fura ideea de pe 9gag tumblr etc, nimeni nu mai e original, esti ca Eminescu al comicurilor.
Respect.

| lalalalallll a răspuns (pentru AndddRu):

Nici măcar nu ai aruncat o privire la întrebările mele... Am făcut comicuri!

| a răspuns (pentru lalalalallll):

Scuze nu m-am uitat...sunt bune comicurile tale dar daca ai vorbii si tu mai frumos adica nu trebuie sa zici chiar asa naspa, oribil, Daca nu iti place asta e... poate le place altora.Sau sa le zici Lasa-te pai e primul lor comic nu o sa fie perfect.Dar a incercat si nu trebuie sa le zici asa.Nu stiu eu imi spun parerea sper sa nu te superi.

| Cristianne a răspuns:

Ce scuze patetice.

E primul...și ce dacă e primul? Sunt oameni care de la primul comic au făcut o treabă bună(aici mă refer la cretaker,mihnea,muflă,nobody, lume etc), așa că tăceți din gură.

| NoChanceForUs a răspuns (pentru lalalalallll):

Mă plictisești.

| lalalalallll a răspuns (pentru NoChanceForUs):

Ce tragic, chiar vroiam să știusad. Faza e că nu îmi pasăsad.

| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

Mda praf... Nu ca eu m-as pricepe da esti varza rau

| euuuu4096 a răspuns (pentru TatSergiu):

Ce sa-ti povestesscc...

| AnneBre a răspuns:

Ciudat, dar chiar m-a făcut să râd. straight face

| AndddRu a răspuns (pentru ɔɐıɔ):

Nu ii zici tu ce sa faca, da?
- Adica, daca e primul a incercat si pe parcurs va invata mai multe.
Fa tu unu ' si dupa aia sa comentam happy.
' Si mai usor cu vocabularu' asta, nu te-au invatat ai tai sa vorbesti? happy.

| ɔɐıɔ a răspuns (pentru AndddRu):

Ai auzit de libertatea de a te exprima? Ma dezgusti, jierme.

| AndddRu a răspuns (pentru ɔɐıɔ):

Am auzit.hee hee
Dar, ea a doar a intrebat. si voi, unii, ati inceput cu jignirile. happy