| anonim_4396 a întrebat:

E primul meu comic...
Stiu ca nu e prea frumos, m-am intrebat de 2 saptamani daca sa-l postez pe TPU, mai bine nu :(
Accept orice critica :)

http://i.imgur.com/JyOTL.jpg

PS: Daca nu intelegeti scrisul va traduc eu ( nu mergea scrisu pe paint ).
PS: Va urma sau nu, voi ziceti :)

Răspuns Câştigător
| SMA a răspuns:

E frumos asa cum este, de ce sa te criticam? Nu toti suntem Da Vinci, nu? xD Oricum tu continua sa le faci si ai sa vezi ca facand mai multe o sa reusesti sa iti inbunatatesti abilitatea. Mult Noroc!

14 răspunsuri:
| Adredemesconf a răspuns:

Salut!
In paint scrisul nu merge daca dai zoom.Incearca fara zoom, poate merge.
Comicul e bun dar ar trebui sa incerci sa-l faci mai lung.
O zi frumoasa!

| mdany a răspuns:

To be continued laughing

| TheScamy a răspuns:

@Georgianooo esti proasta e ft misto...Plz continua nu asc de ea numai ea crede asawinking
HAi catelus Hai catelus

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Hmmmmmmmstraight face

| Rapture a răspuns:

Grafica varza.
Scris de rahat.
Daca totusi ai probleme, nu mai trage liniile cu mana.
Ai mainile mai mari decat restul corpului.
Asta nu poate fi numit un "comic"
E nasol.
Deci in concluzie : NU "tu bi continued".

| Rapture a răspuns:

@SkamutzaMika, @PisikutzaUrasteJB cine sunteti voi?
1. Nu am 11 ani ca voi sa incep sa va injur, desii as putea sa o fac foarte usor.
2. @Căţeluşă a precizat ca accepta orice critica si eu exact asta am facut. Nu uitati, criticile sunt constructive.
3. Apropo @Căţeluşă, nu ai vazut de cate ori s-a scris pe site de toate rahaturile si de toti rahatii care scriu la orice "comic" : "stiu ca e nasol", "stiu ca nu e prea frumos...", cu speranta ca totusi vor primii laude? Uite, chiar asta s-a intamplat. @SMA felicitari, ai facut rost usor de o funda.

| giirkssss a răspuns:

Iiiiiiiiiiii... ce tare

| iTami a răspuns:

Ce misto e, eu nici asta n-as putea face.happy abia astept continuarea

| Polaris a răspuns:

Pream ulte pupături în anus.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Georgianabatting eyelashes
Ba va fi TU BI CONTINUED laughing
Majuscule pe copaci ma ma ma ma ma pentru robotel majuscule in nadragihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va urma sau nu.

| d33a_6885 a răspuns:

SCZ.dar dc sa te critic ca pentru primul comic e frumos.Si celor care nu le place sa incerce sa face si ei sa veda cum le iasa si dupa aceea sa puna tot felul de comentari.PA

Răspuns utilizator avertizat