| dadasssssssss a întrebat:

Este primul meu comic.
Fiti sinceri daca va place sau nu ca oricum nu dau funda!
Vreau doar sa stiu daca ma descurc sau mai am de exersat.
http://i.imgur.com/LV5Ad.jpg

14 răspunsuri:
| dadasssssssss explică:

@ღShimmErღ poate ai mai vazut tu tema asta dar comicul asta e facut original de mine. tongue

| dadasssssssss explică:

@DeyaUcideVisse CerealGuy evident nu e facut de mine, dar restul comicului este...
@DrPinyada hai sa te vad ca faci altul mai bun...si apropo vezi ca este PRIMUL meu comic nu le fac de 2 ani ca unii de aici. straight face

| dadasssssssss explică:

@Scolar10ani numele nu ti se potriveste pentru ca nu cred ca ai 10 ani daca ai lucrat asa cu culorile in paint. Si nu, nu ma supar ca l-ai facut color. Parca chiar arata mai bine color.

| TuningPhotoshopX a răspuns:

DexStaro,am facut versiunea comiculkui tau color si cu lumini si umbre. Nu te superi, nu? http://i.imgur.com/9RULG.png

| JustMelavJustMe a răspuns:

E misto! Continua, dar exeserseaza...

| CrimiNNaLBoy a răspuns:

Este destul de amuzant... Dar incearca sa le faci mai lungi. Si mai trebuie sa exersezi un pic la grafica. Numai bine!

| contvechiidc a răspuns:

Dragutzz cat de cat bv ori cumwinking

| ShimmEr a răspuns:

Nu mai copia alte comicuri.am mai vazut cel putin 3 cu aceasta temabatting eyelashes

| DeeaUcideVisse a răspuns:

:| Nu e facut de tine
http://cerealguycomic.com sa fim seriosi... ce dracu
daca nu ai talent nu face comicuri... pff...

| xUrsuletz a răspuns:

... foloseste.ti ideile proprii

| Sp1r1dushuPrizmat1k a răspuns:

Dragut

| Laurretta a răspuns:

Destul de comic, însă va trebui să mai exersezi.

| Madutza1598 a răspuns:

Dragut

| DrPinyada a răspuns:

Ummm... ummm...

De unde sa incep?

Sper ca ai un job obisnuit si ca inca nu ti-ai dat demisia. Nu, sincer, sfinte preput al lui Iisus, ce demon abisal necurat te-a sfatuit sa te apuci de meserie? Este absolut grotesc, neoriginal si total neamuzant. Regret, pustiule, utter failure!