| HaruNoHate a întrebat:

Este vreun site unde pot sa gasesc Free! manga online?

4 răspunsuri:
| birdie14 a răspuns:

Nu există manga.Anime-ul este creat după un roman, High Speed.
Găseşti aici primele 4 capitole traduse în engleză, de asemenea şi rezumatele primelor 8 capitole.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Nu există manga.

| Fulbaster a răspuns:

Uite asta http://hyper-manga.blogspot.ro/ este un site in Beta deci nu cred ca e foarte bun inca.

| LittleShyDevil a răspuns:

Buna seara! Eu stiu: mangago.com...este si mangafox.me...si mai erau cateva, dar astea 2 sunt destul de bune. Sper ca te-am ajutat! Acolo sunt toate genurile. happy O seara buna!