| bogdyby a întrebat:

Exista sezonul 2 din Maji de Watashi ni Koi Shinasai! sau stie cineva daca va aparea?

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Incearca Kimi ga Aruji de Shitsuji ga Ore de e alternativa seriei, din pacate maji de watashi nu are un al doilea sezon si nici nu va avea prea curand
ps: danielo 888 nu vad de ce te-ai chinuit sa mai raspunzi daca nu sti la ce se referea

5 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Nu are sezonul doi, şi nici nu va mai apărea.

| AngelHugz a răspuns:

Nu are...Dar poti incerca Kimi Ga Aruji De Shitsuji Ga Ore. E alternativa.

| KinokoஐKee a răspuns:

Nu are sezonul 2, nici nu va mai aparea.Imi pare rau, dar poti urmari multe alte anime.

| NomGol a răspuns:

Din pacate nu si nu cred ca va aparea cuandsadSper ca te-am ajutat^^

| danielo888 a răspuns:

Ce?