| mihai919 a întrebat:

Exista vreun program care sa cu creez desene animate? Sau online nu conteaza! funda!

Răspuns Câştigător
| nik14 a răspuns:

Adobe flash, dar este de invatat.
Optional poti crea caracterele in photoshop apoi le animezi in flash.
Funda?

1 răspuns:
| Letytya99 a răspuns:

My ancient PC: Genuine Intel® CPU 2140 @ 1, 60 GHz (dual core); 2048 MB DDR2 SDRAM; HIS ATI Raedon X1550 (256 MB); 2x HDD Western Digital 320 GB + 640 GB (Total 960 GB); OS Windows 8 CP; Motherboard Gigabyte GA-945GCM-S2L Socket 775 astea le stiu eu... poate sunt mai multe...