| Lauracrist a întrebat:

Hei! Spuneti-mi, va rog, niste animeuri/manga frumoase, de dragoste (care sa aiba si comedie) gen Kaichou Wa Maid-Sama sau Ouran High School Host Club. Plz

Răspuns Câştigător
| KittyCriss a răspuns:

Un anime care chiar seamana cu Kaichou Wa Maid-Sama e Special A, doua din personaje chiar seamana mult la caracter cu Misaki si Usui, ceva dragut si amuzant mai e si Tonari no kaibutsu-kun, Kamisama Hajimemashita, Toradora (Aici e amizant faptul ca ambii alearga dupa alte persoane si in final tot ei doi ajung impreuna :3 ), Inu x Boku SS, Shugo Chara (Azi am terminat sezonul I si e foarte dragut :3 ) Rosario Vampire (Asta e mai putin amuzant dar e dragut happy ), Karin si Kaze no stigma. Cam atat din ce am vazut eu, sper ca te-am ajutat happy

2 răspunsuri:
| Kharisse a răspuns:

Lovely complex, mi s-a părut destul de ok.
https://www.youtube.com/watch?v=AhUnxTsHFCU

| SherlockHolmes1999 a răspuns:

Poti privi fairy tale, sau chiar super profesorul onidzuko(chiar daca nu prea este dragoste, dar e tare amuzant si e din viata).