| Brandusha16 a întrebat:

:D. Stiti vreun magazin din Bucuresti de unde pot cumpara un astfel d breloc http://www.fungift.ro/......298-p.html Nu caut acest model dar v.am aratat modelul ca si stiti ce anume caut. :D Si m.ar interesa si pretul. :D. Ca am gasit in mall Unirii dar era 36 de lei :D. Multumesc :-*

3 răspunsuri:
| Brandusha16 explică:

@zuzaatha nu vreau s dau 40 d lei p un breloc. consider ca nu e cine stie cine ca s coste atat. am gasit undeva unde este mai ieftin. oricum multumesc love struck

| Juliii a răspuns:

De ce nu iti comanzi de pe net? Poti cauta niste siteuri care sa iti fie de folos.Bye:* Fundita?

| ZuZaaTha a răspuns:

Pe site-ul acela (pe care l-ai gasit tu) scrie ca costa 45. 00lei +TVA si scrie putin mai jos CUMPARA.Este mult mai simplu asa decat sa cauti in tot Bucurestiul.Si eu il am tot dupa net.Bafta!

Fundita?