| PrajituricaCuBomboneleColorate a întrebat:

Hei TPUhappy
fac un comic...care se numeste "TPU in Grecia"
am nevoie de 6 baieti si o fatahappy
cine vrea sa isi scrie sexul...numele il iau de la profilul TPUhappy

13 răspunsuri:
| Cosmin3D a răspuns:

Vreau eu!(iti dai seama usor ca-s baiat)

| smile20000 a răspuns:

Eueueueueu

| Nysha a răspuns:

Buna tiam vazut toate comicurile si sunt geniale daca vpoti si daca vrei desigur ai putea sa ma pui si pe mine intrunul de ex ma vede cineva din personaje se indragosteste sau un personaj secundar macar sunt geniale si tu la felbatting eyelashes puppy dog eyes

| SpyDeck a răspuns:

Eu(baiat)

| LaughOutLoud a răspuns:

Eu vreau sa fiu fata din comic pls

| pwp a răspuns:

Eu vreauu:fata, Lavinia

| Nutemaiholbadarling a răspuns:

Fata!
(pe robotel il doare)

| DianaDiii1761b a răspuns:

Buna. Te rog eu nu am fost in nici-un compic si mi-as dori pentru orice. daca vrei fundite voturi chiar te rog. Sunt fata ma cheama diana si poti sa scrii deedee. sau cum vrei nu vreau sa-ti stric comicu... fa ce vrei daca ai o inima mare ia-ma pe mine in comicu tau. pup. si daca nu ma iei nu ma supar. dar. as dori f f f f mult.

| PrajituricaCuBomboneleColorate explică:

P.s:am pus deja o fatahappy
imi mai trebuie doar 5 baietihappy

| robinho17 a răspuns:

Eu sunt baiatbig grin

| Reyskate99 a răspuns:

Euu baiat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu eu eulaughing) =>fata

| AfroBă a răspuns:

Salut! Eu primul, eu primul, eu primuuuuu.laughing Baiat. Darkkazu