| mhn24_7974 a întrebat:

Hei TPU învăţaţi-mă şi pe mine să fac un comic! Şi daţi-mi şi site-ul pe care se face un comic! Văăă rrroooog. Vă dau o fundicoaie. puppy dog eyes :* >big grin

Răspuns Câştigător
| BideuAntiDeDeCareSeMarsupiazaInVazinCuPixul a răspuns:

1.deci te uiti in tot calculatorul sa vezi daca ai paint 2. daca il vezi da click pe el. 3. apoi iti arata mai sus un creion dai pe el. 4. langa creion main departe sunt niste lini groase subtiriri, asa.5.dai pe o linie si incepi sa desenezi 6. Apoi il pui pe imgur.com 7. si in final copiezi linkul si il pui pe TPU
funda? big grin

6 răspunsuri:
| Pisicuța a răspuns:

Fundicoaia aia mi-a atras atentia thinking

| BastetReloaded a răspuns:

YEY,fundicoaie!

BaiCoi,la ce-ti trebuie comicuri?

| Sl?nin?CuCeap? a răspuns:

Ba bideu vezi ca ai copiat raspunsul de la LolaXLillyNuSpunenimic!

| giuly a răspuns:

Nu stiu prietene, eu inca ma straduiesc sa imi dau seama cum sa postez raspunsuri...

| Micheille a răspuns:

Nu stii? Sterge-ti contu...Nu.Is.De.Folos.Cei.Fara.Idei!

Răspuns utilizator avertizat