| Madalina84 a întrebat:

Heii :3 Azi e ziua mamei mele si ea e in Italia si cum nu am cum sa ii dau un cadou, am zis sa ii fac un desen.dar nu stiu ce sa ii desenesad imi puteti da niste idei?

3 răspunsuri:
| DalyanKawaiiiii a răspuns:

Poti sa=i desenezi ce vrei tu pentu ca sti copilul ei si orce ii faci ii va placea cu siguranta

| zaoo32 a răspuns:

Poti sa desenezi o Inima si in ia sa scrii "Mami te iubesc esti in inima mea chiar daca esti departe" din astea happy

| RawanAll a răspuns:

Poti sa-i faci un tablou din petale uscate de trandafiri. Ii va placeawinking