| Twitt a întrebat:

Imi poate sugera cineva animeuri super -mega -tari? Adica sa fie si romantic si haios si cu putina actiune ca nu strica, dar sa nu ma plictisesc si sa nu aiba vreo 700 de episoade. Funda! Multumesc anticipat! ☺♥

Răspuns Câştigător
| BlackRaven45 a răspuns:

-Kuroshitsuji
-Soul Eater
-Pandora Hearts
-Ao no Exorcist
-Ouran High School Host Club
-Kamisama Hajimemashita
-Death Note
-Tokyo Ravens
-Noragami
-Tokyo Ghoul
-Attack on Titan
-Gugure! Kokkuri-san
-Kaichou wa Maid-sama!
-The Wallflower
-Inu x Boku SS
-Soredemo sekai wa Utsukushii
-Hiiro no Kakera
-Levely Complex
-Special A
-Kamigami no Asobi
-11eyes

Tu ai cerut doar unul dar eu ţi-am dat mai multe ca să nu rămâi în pană de anime-uri laughing Pe toate le-am văzut şi toate mi-au plăcut foarte mult. Fiecare are un pic din toate. Sunt serii scurte majoritatea. Cea mai lungă serie e Soul Eater cu 51 de ep şi după cu 40 si ceva de ep ar fi Kuroshitsuji. Dupa mai sunt cu 25 de ep si restul cu căte 12-13. Sper că ţi-am putut fi de folos xD

3 răspunsuri:
| khaterin a răspuns:

Darcker than black, blood lad, vampire knight, inuyasha. Incearcale poate o sa iti placa :*

| Oana_Caliman_2000 a răspuns:

Incearca Sword Art Online...e actiune, romantic, sci-fi.e unul dintre animeurile mele preferate sau The familiar of Zero tot romantic si magic...Rumbling Hearts e drama si romantic sad Attack on titan e actiune

| cirsteabianca97 a răspuns:

Incerca inuyasha....are 167 primul sezon si al doilea din actul final 26 plus 4 movi-uri...e super tare are de toate actiune, comedie, romance, supernatural etc.