| ValentynaTynaAmy a întrebat:

Heu TPU știți cînd apare sezonul 2 din Sirenele din insula mako? Cei care îmi dau raspuns primesc funda!

Răspuns Câştigător
| Danaila_Andreea_2000 a răspuns:

Eu cred ca v-a aparea in vara aceasta.Deoarece,primul episod a aparut in vara anului 2014.Deci,cel mai probabil, pe aceeasi data cu inceperea primului sezon.

2 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Abia a inceput sezonul 2 in Februarie, dublat în limba engleză. La TV apare după aproximativ un an aşa cum se întâmplă şi cu filmele.
Oricum în vara sau în toamna anului acesta sigur o să apară.

| madalina689 a răspuns:

Prin vara