| AnekoSato122 a întrebat:

Hey, am și eu o întrebare (evident că doar de asta sunt aici) mai sunt site-uri cu manga yaoi în română (în afara se Anime Kage)?

*

3 răspunsuri:
| Shyr00 a răspuns:

Nu cred, nu stunt prea multe site-uri de manga in romana.

| AnekoSato122 explică (pentru Shyr00):

Intre timp am gasit eu unul dar mersi oricum.

| BlackRaven45 a răspuns:

Manga nu se prea traduce in romana. Sincer iti sugerez sa incerci in engleza. Exista mult mai multe manga in engleza si apar mult mai repede capitole noi. In special la manga yaoi unde dupa ce ca la unele manga apar capitolele din an in pasti, in romana mai trebuie sa astepti si mai mult pana apare un samaritean sa o traduca laughing