| tudoririnaraluca a întrebat:

Hey.am si eu o intrebare(poate putin cam ciudata)stie cineva cum se numeste jocul in care era un gras pitic care mergea cu masina si se scobea in buriclaughing))))!

8 răspunsuri:
| NOBODY a răspuns:

Se cheama hobo game

| EllyFMS a răspuns:

Auzi?!

Am si eu o intrebare pentru. tine?!

Stii sa citesti?

Daca da, atunci ce cauta intrebarea asta in categoria asta?

| EllyFMS a răspuns:

@tudoririnaraluca. problema mea e ca aveai categorie speciala pentru. jocuri si tu totusi probabil din nesimtire ai pus intrebarea aici!

| EllyFMS a răspuns:

@tudoririnaraluca. stiu definita cuvantului nesimtirewinking. si nu ma iau de cine imi vine la mana pentru. ca nu am ce face.de fapt nici macar nu m.am luat de tine, doar ti.am atras atentia ca nu ai pus categoria corecta, iar tu mi.ai raspunshappy.

| tudoririnaraluca explică:

Elly, care e problema ta? Cu ce te incomodeaza intrebarea mea? Ia vezi-ti de lucrurile talewinking

| tudoririnaraluca explică:

Cred ca nu stii definitia cuvantului nesimtirewinking

| tudoririnaraluca explică:

Eu chiar eram foarte grabita si nu am stat sa caut rubrica.am dat si eu la nimereala. Mai bine nu te-am mai lua de cine iti vine la mana doar pentru ca nu ai ce facewinking

| tudoririnaraluca explică:

Elly, nu atragi atentia cuiva spunandu-i ca e nesimtitwinking
inceteaza cu aceste comentarii inutile. ar trebui sa te mai autoeduci si sa nu mai sari asa la gatul omuluiwinking