| AndradaRaluca98 a întrebat:

Hey! Imi spune cineva cum se numea un serial anime cu niste pui si mancarea lor preferata era choco banana? Era acolo si bau-bau. Serialul era pe animax prin 2008-2009. FUNDA! happy

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Buna! Animax a fost canalul meu favorit. De asta m-am apucat de anime-uri.Imi pare rau ca s-a terminat dar ma bucur sa vad ca nu ai uitat serialul care iti placea.

Eu cred ca ceea ce cauti se numeste "Kyoro Chan", obisnuiam sa ma uit la digimon care era dupa el.
Sper ca acesta era serialul pe care il cautai.
Iti doresc o zi placuta in continuare!

2 răspunsuri:
| Anihilatoarea a răspuns:

Kyoro chan

| AndradaRaluca98 explică:

MULTUMESC PENTRU INTREBARI! Am incercat sa-l caut de mult timp si nu am reusit. Va pup :* happy