| MissHappy a întrebat:

Hey...sunt cam trista si vreau sa zambesc.:-) spuneti niste intamplari haioase din viata voastra...tnks:-) funda;-).

Răspuns Câştigător
| printsesha4geo a răspuns:

Pai eu ma jucam la ora de romana si domn prof mi a dat cu o cret intre ochi de era sa cad din banca., funda?

2 răspunsuri:
| BosssLikes a răspuns:

Dis de dimineata am cazut de pe trepte cand trecea o batranica sa prapadit de ras baba

| MissHappy explică:

De exemplu azi.m-am suit in copac cu prietena mea...eu avand balerini am alunecatlaughingm-am lovit dar in acelasi timp era si amuzanthappy.