| adibygarou a întrebat:

Am o situatie in care am nevoie de ajutorul vostru. Verisoara mea mai mica de 5 ani se uita la serialul de pe Disneasi serialul dublat y Lolirock. A vrut sa vada episoadele mai devreme si i le-am cautat pe net si l-am gasit in franceza. Am reusit sa i le traduc doar ca nu am timp sa stau toata ziua sa ii traduc asa ca daca stiti unde pot gasi serialul dublat in lb roman sau cu subtitrare as fi recunoscatoare. Funda... promit.laughing

Răspuns Câştigător
| smartlollipop a răspuns:

Buna! Aici poti gasi episoadele in romana, doar ca la orice site cu seriale si desene animate, se deschid o multime de ferestre pop-up :

http://www.desene3d.com/search/label/Lolirock

Bafta!

1 răspuns:
| adibygarou explică:

Multumesc mult pentru ajutor.