| Ella_8520 a întrebat:

Hey TPU...:*! As vrea si eu niste statusuri gen : Hai zi-mi iar si iar ce insemn pentru tine
Fa-ma sa visez, sa desenez in rime

sau

Hai zâmbeşte, vreau să te văd fericit. Vreau să ştiu că eşti conştient cât eşti de iubit. Că nu vreau să te mai văd supărat, nici abătut. Să te gândeşti iar şi iar la tot ce a trecut. :-x

sau ceva sa ii arat ca nu imi pasa,, geva gen: Hai tacii`. Nu cred ca iti pasawinking. Si stii cevaa? E o lume foarte prOastaaa >:"

sau pentru prietene
Noi vorbim de parca ne-am certa :o Paiiii sa mor de`i asa! Cand spuiii "Ce mata faci? Unde dracu esti?" Inseamna ca vorbesti cu prietena pe care o iubesti` :X

Răspuns Câştigător
| Đϋffγ a răspuns:

In continuare crezi ca totu` iti apartine [love struck] – – - Poti sa ai orice dar nu si pe mine [love struck] –"j

Ti'ai placut viata.Ti'ai facut viata.da ai pierdut persoana care te iubea si tragea cu tine.in schimb ai castigat multe tarfe

C ' te uiti mah asa? Obisnuiestte-te ca d acum nu mai sntt` a Ta!

Cand o vei imbratisa te va durea. Pentru ca in ochii ei se va reflecta doar imaginea mea, stai linistit nu ma ranesti. Chiar ma amuza sa realizez cat de putin GANDESTI!

Imi place sa cred ca nu am pierdut nimic.Si daca am pierdut ceva inseamna ca nu-mi trebuia

Mereu vei cauta la o alta Ea • Ceea ce adorai la mine candva •

Gandeste-te la mine ca la ceva ce ai avut, Ceva ce insa n-ai pierdut; dar a trecut, Pentru ca inapoi nu mai vin. Nu merge!

Ai avut`o de mult, dar acum n`o mai ai. Ai incercat sa o inlocuiesti, Dar nu puteai. Caci o iubeai:t

E greu de crezut.Dar nu mai e la fel.Inima mea a incetat sa bata pentru el:Zambesc si gata se-ntoarce roata Nu mai sunt fata ce ieri plangea Zambesc si gata de azi sunt alta; x \:d/"

sa iert? tot timpul sa uit? niciodata! x(;

Pe cine ai langa tine. Acum tu sa bagi de seama. Caci daca maine dispare! O sa vezi ce mult inseamna!

Te doare cand vezi ca nu imi pasa.Si iti zic mereu "Nu mai conteaza. lasa" []"

O sa il privesti in ochii, si ce o sa-i spui? O sa-l minti inca odata privind in ochii lui...:*

Va trebui sa alegi caci sigur nu le poti avea pe toate. Orice-ai alege o sa pierzi ceva :

"Nu o lasa sa plece Stii ca e singura care te`ntelege Fa`o sa uite c`ai fost rece!

"Daca tu imi arati ca nu iti pasa.Eu iti arat ca pot fara tine"

Profit de iluzii şi cuvinte false gen"te iubesc",comportament copilăresc,gelozie, certuri, asta e relaţie? sigur faci asta din lipsă de ocupaţie!

A pus suflet deşi ştia că greşeşte.

Toti spun "... pana ce moartea ne va desparti "; eu nu vreau sa spun...
Pentru ca pe noi nici macar moartea nu ne va putea desparti

Heyyy`, strange`ma in brate`! Daca` vrei s` intelegi ce e`n inima mea t rog nu` mai plecaa`

• Nu conteaza in ce maniera ne'am imprietenit • Conteaza ca suntem de nedespartit •

☺♥Incerci sa ma schimbi? Nici o sansa
☺♥Te legi de viata mea? Inseamna ca nu ai viata
☺♥te-am jignit? te-am lovit? Meritai
☺♥M`ai mintzit? Proasta mishcarewinking

Cand ma ranesc oamenii rai, gasesc alinarea in ochii tai, un prieten de multe ori mai bun ca asa zisii prieteni...

Priviti...admirati...eventual salivati! Dar va rog, NU DERANJATI! love struck

• Am corpul de felina,privire si piele fina, ochii de vipera veninoasa, caracter de bruneta norocoasa`