| BananaSuparata a întrebat:

Primul meu comic, e primul astept critici http://imgur.com/bcAmo

Răspuns Câştigător
| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Ești praf. Abține-te în a mai face "comicuri".

| BananaSuparata explică (pentru ImYourFuckingNightmare):

Stiu, mersi big grin. majuscule :-W

| ImYourFuckingNightmare a răspuns (pentru BananaSuparata):

Pentru ce ?

| BananaSuparata explică (pentru ImYourFuckingNightmare):

Stiu ca sunt praf =]] l-am facut la caterinca

| ImYourFuckingNightmare a răspuns (pentru BananaSuparata):

Eh, mă bucur că recunoști.

18 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

E patetic.
Nu contează dacă e primul sau nu, se vede clar că nu ai talent.
Ori exersezi de 1 milion de ori pentru a îmbunătăți performanțele,ori îți bagi creionu'-n ea de foaie și o dai dracu de treabă, amice, că te faci de rușine așa.

| AnneBre a răspuns:

Ăsta nu e comic. E doar o imagine şi atât.

| BananaSuparata explică (pentru AnneBre):

E o imagine comic...deci poti sa incepi sa injuri ca stiu ca e naspa. Oricum am facut aiurea si stiu ca n-am talentlaughing). Desenul e ultimu meu talent

| AnneBre a răspuns (pentru BananaSuparata):

De ce toată lumea are impresia că o să o înjur? D: Chiar aşa de rea sunt?

| XxBalonasheeXx a răspuns:

După ce că ai făcut un comic groaznic, te mai iei şi de prietena mea @CriminalăăÎnSerieee waiting

Mai bine vezi-ţi de treabă

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Foarte comic.ce sa zic.phbbbbt

| BananaSuparata explică (pentru CriminalăÎnSerie):

Invata defintia cuvantulu comic, si vorbim.

| CriminalăÎnSerie a răspuns (pentru BananaSuparata):

Mi`e lene s`o invat,, Invat`o tu in locu meu si vorbimwinking.

| Yummi a răspuns:

Pentru primul. e okhappy

| GirlLăvHell a răspuns:

E naspastraight face

| MyObsession a răspuns:

Ultimul tau comic, ultimul.

| RedBullX a răspuns:

Lasa-te si du-te tare!

| kapssa a răspuns:

Robymiezu, try again rolling on the floor un comic trebuie sa fie mai lung si cu multe "faze" happy

| BananaSuparata explică (pentru kapssa):

Oricum l-am facut degeba...nu m-a interesat faze si n-am avut indei...am facut doar asa 1 poza sa vad ce zicieti. Oricum stiu ca sunt praf.