| TatSergiu a întrebat:

Http://i.imgur.com/rPuIl.png sper ca arata cat de cat cumva...

Răspuns Câştigător
| Trinitas a răspuns:

Nu-mi vine sa cred cat de faimos esti, omule. Daca te uiti pe Internet o sa fezi cati ti-au plagiat ideea. Sunt sute de comicuri cu ideea furata de la tine, si majoritatea sunt de dinainte sa postezi tu. Iti dai seama?

7 răspunsuri:
| cosminvalerian a răspuns:

Imi place imaginea atat, te sfatuiesc sa faci ceva mai amuzant. Eu nici nu am zimbit

| ViseDestrămate a răspuns:

Plagiatorule,plagiatorule,plagiatorulee! Huo!

| TatSergiu explică (pentru ViseDestrămate):

? are you fu*kin` gay? happy

| xNirvana a răspuns:

Poker face.

| TatSergiu explică (pentru Trinitas):

Waai am finneti în pantaloni datorită ție... funda!

| ViseDestrămate a răspuns (pentru TatSergiu):

Http://www.youtube.com/watch?v=EpEipgoZ3Kk are you fuckin' retard? :)

| DeeaDLove12 a răspuns:

Dragutz pacat ca nu e originala :-j
http://www.youtube.com/watch?v=EpEipgoZ3Kk