| MeGustaaaaa a răspuns:

Un sfat?
Daca faci un comic in care trebuie sa faci aceleasi elemente de mai multe ori uite ce trebuie sa faci:
Da click pe patratelul in care muti obiectele, pune in patrat obiectul ce trebuie desenat inca odata, ori unde vrei tu pe ecran dai "Copy" imaginii din patrat si dai "Paste" ori unde vrei. Apoi mut-o cu acelasi patrat unde doresti.Asta numai daca ai Paint versiunea 5.0.big grin

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au,o doare barza! Misto.

| Safire17 a răspuns:

Barza... de sa'i faci? Cat despre comic, fff bun, bravo

Răspuns utilizator avertizat
| Mann02 a răspuns:

Tu l-ai facut?
Daca da, Bravo! big grin

| Sabin91 a răspuns:

Misto.Bravowinking

| WhiteWolf7 a răspuns:

Seamana cu un banc, pe care daca nu ma insel l-am auzit.dar daca l-ai facut tu...e printre singurele comicuri de aici care m-a facut sa zambesc. aproape ras.mai mult o grimasa cu tendinta de zambet, da.e mare lucru.

| AnneBre a răspuns:

E bun comicul doar că nu m-a facut să râd.

| Bitzy a răspuns:

laughingFooarte reusit!

| Lili92 a răspuns:

Blablabla

| CяysƧ a răspuns:

laughing tare raw