| AnneBre a întrebat:

Http://imgur.com/U1vm1
ce parere aveti?(stiu ca nu e amuzant)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ideea e ok chiar ingenioasa si 30 % din tot comicul reprezantand desenul tau este reusit. Se vede ca vei avea comicuri reusite. Prinde tupeu si succes in continuare!

8 răspunsuri:
| TheScamy a răspuns:

E superb. Fundabig grinplzz mult te rog am decat 3plzz

| carlita2001 a răspuns:

Tare, ce bine ti-a iesit

| Kayner a răspuns:

@SkamutzaMika
.goandshootyourselfwithacz75.dll
Si mishtou e fhoarther fhrumhos da sha nu-i dhai lu skanutza fhundha dham mhie
Acum pe bune, mai lingusesti mult? Nu opresti foametea mondiala cu asta

| Analy a răspuns:

Vai...cat de dragut e! Dar cred ca ar arata mai bine cu un par.Chiar si asa, este foarte dragut.

| 5catei a răspuns:

SkamutzaMika pipicurist detectat:d

| Razvan94 a răspuns:

Epic frate, am ras dupa ce m-am uitat mai bine laughing
@skamutzaMika nu mai cersi atata ca nu are nimeni dc sa-ti dea funda

| mdany a răspuns:

Mda...da-mi o funda da-mi o funda.Altceva mai stiti sa spuneti la sfarsitul raspunsului? Si cu comicul nu prea e amuzant.O spun direct.

| ĎĮĐĬ a răspuns:

Suuuuuuuuper big grin