| Superior a întrebat:

Ce parere aveti? http://imgur.com/a/cQ8N4

14 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Nu-mi place!

| ShaOfHatred a răspuns:

Progresezi happy

| 393Dan a răspuns:

Cat de performante si de futuriste n-ar fi, eu n-as da 500 de dolari pe o pereche de casti.

| Superior explică (pentru 393Dan):

Ce legatura are?

| 393Dan a răspuns (pentru Superior):

O scuze, acum am observat era marita pagina de imgur la vreo 250% si se vedea doar o poza cu o pereche de casti de 500$ xD...cred c -a fost doar o publicitate.
Da, masina arata bine. Tu ai facut-o?

| Superior explică (pentru 393Dan):

Da,eu am facut-o, cam asa arata prima data :) http://imgur.com/a/odDBF

| 393Dan a răspuns (pentru Superior):

Wow, TPU trebuie sa te ia ca designer. Bravo applause

Răspuns utilizator avertizat
| 393Dan a răspuns (pentru KoroSensei):

Zoinks! You've taken a wrong turn.
Let's split up, gang. If you're looking for an image, it's probably been deleted or may not have existed at all.

If you are looking for groovy images, visit our gallery!

| 393Dan a răspuns (pentru KoroSensei):

Chiar te-ai apucat s-o desenezi? ce face ego-ul din oameni ))

Răspuns utilizator avertizat
| 393Dan a răspuns (pentru KoroSensei):

Esti bun la desen, recunosc, dar vezi ca el a venit cu designul.