| Holyman a întrebat:

Http://www.trilulilu.ro/Georgeboss99/0a6ce8bea647b5
Noi facand un serial.In partea 2 veti vedea de ce se numeste episodul zodiile! Sper sa va placa! Alt episod apare sambata si duminica!

Răspuns Câştigător
| PrajituricaCuBomboneleColorate a răspuns:

Misto,continuati aa si ca sa stiti, ma amuzat faza aia cu tras palmelaughing

6 răspunsuri:
| CrowUp a răspuns:

Nu da ca fac stop cardiac

| Kanghu a răspuns:

Crappy.

Sunetele sunt praf.
Manele sucks.

FAIL!

| Car_4587 a răspuns:

Este tare mie imi place mai ales efectele va rog sa mai faceti dar pe viitor sa scoateti faza cu palmele ca nu sta bine efectul acolo! Bravo imi place la nebunie si sa nu va luati dupa ce zice alti aveti aici un fan caruia ii place ce faceti! BRAVO!

| Kanghu a răspuns:

Camera tremura, vocile abia ca se aud, si calitatea lasa mult de dorit.

Meh, raman la ale mele.

| geosweet a răspuns:

DA eu nu peo vedea niciun video nu imi da...

| destroyedWoRlD a răspuns:

Misto.