| Echiinox a întrebat:

Îmi puteți da anime-uri asemănâtor cu anime-ul " Ao Haru Ride! sau Kimini No Todoke "?
Sau ceva diferit, să fie totuși de genul Romance"dar povestea să nu fie chiar așa de plictisitoare" laughing. Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Hey!

Eu iti recomand :
My Little Monster
Hyouka
Kyoukai No Kanata
Chuunibyou Demo Koi Ga Shitai
Soredomo Sekai
Acestea mi-au placut mult. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei o poveste mai speciala incearca Golden time big grin nu e plictisitor, graficile sunt destul de bune, si e chiar o poveste interesanta...

| Sakura13574 a răspuns:

Akagami no shirayuki hime
The pilot's love song
Nagi no asukara
Tonari no kaibutsu kun
Special a
Lady jewelpet
Soredemo sekai
Romeo x juliet
Kaichou wa maid sama
Nishi no yoki majo
Amnesia
Shigatsu wa kimi no uso
Kamisama hajimemashita...

| AbigailCiobotaru a răspuns:

Stiu unul singur de genul, se numeste Nana, nu stiu daca o sa-ti placa, dar incearca sa-l vezi big grin