| Pricope_Marius_1997 a întrebat:

Imi spune cineva povestea Jokerului din DC comics, tot ce stiu este ca Batman l-a creat atunci cand la urmarit in fabrica. Dar eu vreau sa stiu povestea in sine pentru ca jokerul moare in multe feluri.

1 răspuns:
| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Nici macar nu stim cum il cheama de fapt pe Joker. Stii foarte bine filmul Batman in care apare numele Napier. Ei bine, nu ala este numele lui real. Nimeni nu stie care este biografia lui. Se spune ca el a fost un hot care a fost tradat de echipa lui si dupa aceea s-a razbunat.