| isa03ana a întrebat:

Îmi spune și mie cineva niște jocuri în care îți creezi avatar în afară de: animal jmam, webkinz, free realms, kinzi, petpet parca, club penguin, my free zoo, zoomumba, mara pets, bearville, pandanda

Răspuns Câştigător
| SarahTheVampire123 a răspuns:

Nu-i asculta pe altii stiu un joc unde trebuie sa-ti creezi cel mai super avatar in mai multe categorii cum ar fi:goodgame -disco,cafe,farmer,fashion. Poti vorbi cu alte persoane din joaca, in cafe trebuie sa ti faci propria cafenea si sa gatesti ca sa treci nivelele, in farmer trebuie sa faci o ferma cu animale-copaci..., in disco este cel mai super trebuie sa-ti faci discoteca ta si sa vinzi diferite sucuri ca sa ai bani si altele, iar in fashion e putin interesant dar poate sa-ti placa! Bafta multa cu goodgame!

5 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

Stardoll, OW, secondlife

| MariaMirabell a răspuns:

Pe smeet.-Polar pogo, astroshooter, mahjong si mai vezi tu ce alegi ca-s destule.

| webkinz1294AJ a răspuns:

Nu intreba...mai bine iti cauti unul favorit! Dar iti spun eu... animal jam e cel mai tare :-D

| AlexPascu a răspuns:

Farmerama,cityville 1/2, farmville 1/2,(astea 2 pe Facebook)și mai caută pe zynga sau bigpoint(jocuri super)

| PiticotulCataa a răspuns:

Pe Kizi.happy