| DarkestAssassin a întrebat:

In Tokyo Ghoul manga capitolul 59, Uta vine si el cu restul grupului sa il salveze pe Kaneki. El spune ca vine pentru ca e ceva ce ar vrea sa vada. Ce vrea sa vada? O masca? Pe cineva? Nu inteleg la ce se refera desi e a doua oara cand recitesc toata seria manga.

1 răspuns:
| teo530 a răspuns:

Stiu e tare complicata manga dar si animeul. ai citit taree mult happy
pai eu nu stiu sigur cine conduce clovnii, furuta, uta sau donato. dar cred ca a vrut sa vada planul lui furuta daca va merge, sau cum il va infrunta kaneki. ori a vrut o pe eto(fostul rege cu un ochi/scriitoarea oului caprei negre). adica uta face multe masti pentru ghouli. dar poate le face din alti ghouli morti, la fel cum ccg face arme.
sau cine stie happy
eu abia astept sa vad pe micuta lui kaneki si a toukai laughing