| Sarai a întrebat:

Kuroko no Basket va avea sezonul 3?

3 răspunsuri:
| teosbeos a răspuns:

Din cate am vazut in manga apar mult mai multe ''scene'' decat in anime. deci lund asta in considerare sezonul3 va cuprinde ce ramane de la sezonul 2 deci asteapta sa vezi mai intai sezonul doi caci poate se termina povestea cu el si nu mai e nevoie de sezonul 3.

| tudord95 a răspuns:

Nici sezonu 2 care apare abia in octombrie, deci nu se stie incaceva de sez 3...
Ma bucur ca mai este un fan in afara de mine happy
Fundita?

| KitPaw a răspuns:

Se spune că sezonul 3 va apărea în 2014-2015, dar nu se cunoaște încă data începerii noului sezon. Poți doar să speri că va apărea cât mai repede happy.