| YoYoJuSt4U a întrebat:

La ce culoare ma gandesc?(Dintre albastru, verde, galben, mov, roz, rosu si negru). Dau fundita la primul care raspunde corect

Răspuns Câştigător
| simona223 a răspuns:

Mov

7 răspunsuri:
| CrowUp a răspuns:

Gandesc

| XηαтѕυмєX a răspuns:

Mda. Nu suntem ghicitori tongue

| YoYoJuSt4U explică:

Daca nu sunteti ghicitori de ce ati mai raspuns(gaby1000)si de ce spuneti rosu sau alta culoare cand i-am dat deja funda lui simona223 care a zis mov?

| d33utza003 a răspuns:

Roz

| Predat0r a răspuns:

Portocaliulaughing

| Guby a răspuns:

Pai nu-s ghicitor dar depinde de sentimente rosu=furie sau iubire albastru=fustrat sau calm senin verde=santate na eu stiu aleg rosu.

| FlorinFlorinF a răspuns:

Movtongue