| unu3doi2trei1 a întrebat:

Mai există site-urile anime4fun, deseneanimate, shinobifansub sau s-au închis?

Răspuns Câştigător
| muske11 a răspuns:

Deseneanimate mai exista; shinobi fansub si-a schimbat denumirea in Shinobi AM, dar pe anime4fun nu l-am mai gasit!

3 răspunsuri:
| unu3doi2trei1 explică:

Chestia este că pe deseneanimate și shinobifansub le-am găsit în cele din urmă, dar nu și anime4fun.

| Valorosul69 a răspuns:

Dai funda?

| Ursachi_Gabriel_Marian_1995 a răspuns (pentru unu3doi2trei1):

Anime4fun nu mai exista din pacate a fost o perioada minunata si multe din seriile traduse au disparut, cateva am reusit sa salvez pe dvd-uri dar o mare parte din munca mea s-a dus, sute de episoade pierdute