| RorySan a întrebat:

Merita sa te uiti la anime-ul Tokyo Ghoul?

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, şi eu mă uit şi îmi place foarte mult.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca merita vazut! Sezonul 1 este mai bun decat sez 2, mai ales ultimul episod din sez 1happy imi plac si personajele si este destul de interesant, cred ca o sa apara si sez 3 deoarece raman multe intrebari fara raspuns la sf celui de-al doilea sez.Este oricum destul de popular si sunt unele momente f tari.Eu ti-l recomandhappy

| Innsbruck a răspuns:

Da, e foarte popular

| AnaMariaJRock a răspuns:

Din punctul meu de vedere primul sezon merita vazut. happy

| SelenM26 a răspuns:

Da.Grafica e foarte buna si o sa adori personajele.
sper sa mai fie si sez trei, pentru ca s-a terminat cam ciudat si trist