| DeeDee a întrebat:

Na ca am facut si eu un comic! Muahahaha! Pacat ca nu e chiar atat de amuzant:((

http://i.imgur.com/9tB1L.jpg

Detalii tehnice:
Paint tool SAI si text adaugat in Photoshop (lucrez cu SAI de 1 zi, dar nu am gasit optiune de text acolo si scrisul meu era prea execrabil ca sa il las asa). Schita rapida facuta cu tableta in timp ce sora-mea misca masa. Bleh. Oricum mi-era prea lene ca sa colorez.

Răspuns Câştigător
| UnRomanOarecarare a răspuns:

Misto,chiar imi place.Nu da vina pe sora ta ...schita e buna nu chiar excelenta, comic hazliu.te rog continua.si daca te rog imi dai product key la photoshop? ca si eu vreau sa fac comicuri a da inca o rugaminte cum pun imaginile in Imgur?

3 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Jalnic.Nu gasesc nimic de ras in asta.Mai incearca.

| DeeDee explică:

@mdany...primul accident auto mortal din lume - sec 20 - si noi dupa ce am mers prin garaj cu 19 KM/h (era foarte incet) ne-am dat seama ca cel putin pe vremea aia, si o baba s-ar fi putut feri, deci nu a fost pieton "calcat" de masina, ci un accident Trabant - caruta. Asocierea "Trabant-caruta" cu iti evoca nici macar un pic amuzamentul sau nu e destul de clar fontul?

| katieXD a răspuns:

Foarte tare...rolling on the floorwinking