| CreepyDarkness a întrebat:

Naruto Shippuden ep300 ce episod este in manga?

4 răspunsuri:
| mirelutza21 a răspuns:

Naruto Manga 552-553.

| Santoryuu a răspuns:

Ca o completare, este si un thread de pe narutoforums, care se ocupa exact cu asta, si iti spune fiecare ep cu ce capitole din manga corespunde (iti detaliaza la nivel de pagini de manga): http://www.narutoforums.com/showthread.php?t=501381 e chiar prima postare, mai jos o sa vezi "Detailed List" si butonul Show ca sa vezi lista de episoade; tipul care se ocupa de forum, updateaza constant lista de ep si capitole, pe masura ce apar.

| Darvyl a răspuns:

Naruto Manga 552-553.

| DrNefarious450 a răspuns:

Stiu ca nu o sa primesc funda dar na, manga este numerotat pe capitole si volume iar ep 300 ar fi : Volumul 58, capitolele 553, 554