| CreepyDarkness a întrebat:

Niste anime faine gen Naruto,Tokyo Ghoul, Death Note, One Punch Man

5 răspunsuri:
| pqGro a răspuns:

Incearca Another, Daca vrei ceva mai horror, Cropse Party. Si Sankarea este bun. big grin

| BenDrowned a răspuns:

Inuyasha, Black Butler, Ao No Exorcist, Pshyco Pass, Psychic Detective Yakumo, Hell girl, The Sword of Uruk, Ergo Proxy...

| swdyefed a răspuns:

Incearca sayloor moon magic

| Vandal a răspuns:

Stii, si eu aveam aceeasi problema, nu gaseam anime-uri asemenatoare, sincer nici nu sunt, astea sunt pur si simplu unice, nimic asemanator cu ele nu exista, deci o sa-ti recomand altele bune.
Re: Zero Kara Hajimeru Isekai Seikatsu, mi-a dat o dependenta mare.
Mondaiji tachi ga Isekai Kara Kuru So Desu Yo are un protagonist care este asemanator cu Saitama.
Hunter x Hunter este in genul lui Naruto, cu un protagonist slab, care ajunge sa fie foarte puternic, sa nu mai spun de relatiile de prietenie foarte puternice.
Daca mai vrei altele, doar spune-mi.

| KenNine a răspuns:

Bleach daca nu l-ai vazut. Poti incerca parasite(keseiyuu:sei no kakuritsu), guilty crown, deadman wonderland.
Poti intra pe anime kage si poti selecta acolo genul care il preferi mai mult.