| ArexuDeea a întrebat:

Nu ma pricep, dar cum vi se pare? http://i.imgur.com/P5t1j.png

9 răspunsuri:
| Cosmin3D a răspuns:

Super! Ha, ha ce tare ti-a iesit rolling on the floor
Mie mi se pare ca ai talent(nu sunt pupincurizt)
Continua tot asabig grin

| EvangelineDS a răspuns:

Grafica -0
idee luata dintr-un banc
ce concluzie sa trag
?:l

| AnneBre a răspuns:

Ideea e buna(luata dintr`un banc sau nu) dar nu stiu ce sa spun despre grafica ta.mai incearcahappy

| odorash a răspuns:

Super big grin

| LaughOutLoud a răspuns:

Eu ador comicul asta chiar e misto ideea.dar cu grafica... oricum continua

| Bee123 a răspuns:

Mistoo...tine'o tot asawinking

| LoL a răspuns:

E buna ideea dar grafica lasa de dorit...incearca sa faci altfel personajele...

| Duucu a răspuns:

rolling on the floor sa-mi trag eu 14, nu mai puteam de rasrolling on the floor

| 5tinaLecXs a răspuns:

winking dap. eu nici macar asta nu cred ca as fi facut'ohappy