| TheScamy a întrebat:

Partea a 2a din comicul meu:

http://i.imgur.com/s3WHS.png

VA urma! Nu stiu daca a fost ceva amuzant pana acum dar nu am facut pentru amuzament si pentru.ca o poveste de groaza.cine mai vrea si partea a 3a sa-mi zica. si cine mai vrea sa mai fie in el, sa-mi zica(cei care au fost pana acum sa-mi zica daca mai vor, ca nu mai bag, dar o sa mai fac comicuri)Merci anticipat:X:*

Răspuns Câştigător
| SMA a răspuns:

Aici e un site pentru ajutor. Stiu ca in ultima vreme a ajuns un site pentru orice : matrimoniale, copii certareti etc., dar aici pui intrebari si raspunzi! Ce ar fi ca toti sa ne punem ce dorim si sa incarcam site-ul, pana ajung problemele tehnice de nerezolvat? Scuze, sa nu o i'ei in vorba de rau, vorbesc in general de toti, am vazut o portita deschisa aici de a vorbi si iata'ma. Exista multe site-uri unde poti sa pui ce vrei, de aceea ai si propiul profil unde iti poti afisa site-ul. Fa'ti blog si posteaza tot acolo! Bafta!

4 răspunsuri:
| ViezurE a răspuns:

SMA
E categoria comics fa...Comics-benzi desenate, documenteaza-te inainte sa comentezi.E o categorie facuta pentru benzi desenate

| HaruhiFujioka a răspuns:

Vreau eu sa fiu in comic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mai vreau inca sa fiu!

| TheScamy explică:

Deci continui...