| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a întrebat:

Sunt singurul care a facut asa ceva dupa ce s-a uitat la comicul lui Polaris (partea I)?
http://i.imgur.com/bzzfoei.png

Răspuns Câştigător
| Ashadow a răspuns:

Cum sa-ti spun asta fara sa te simti ca un ciudat...da, doar tu ti-ai imaginat asta.

10 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Uneori intreg universul conspira la implinirea unei poante.

| Xtadelo a răspuns:

Smiley are corp de cartof love struck

| Speed99 a răspuns (pentru Xtadelo):

rolling on the floor credeam ca doar eu am vazut asta rolling on the floor

| W3R4 a răspuns:

Vrei să-ţi cânte toată ziua "La la- la la-la...lalalallalallaa!" laughing

| Fridăm a răspuns:

You are the only one.

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

BAI, ce-ți veni sa-mi iei sotul?

| Klaryssa a răspuns:

Sincer? sincer sincer? bai vrei sa fiu sincera? da...doar tu ai imaginatia aia seaca straight face zic seaca pentru ca atunci cand nu-mi place ceva eu nu ma gandesc „Omg! ce nasool! " eu ma gandesc la prietene si distractie la lucruri funny si tu te gandesti la cartoful smiley?

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru Klaryssa):

Da.Ce e mai frumos decat capul lui Smiley pe un corp de cartof?

| Klaryssa a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Capul lui Bieber pe un copr de unicornwinking

| BideuSeIntoarce a răspuns:

Aparent