| Roxxette a întrebat:

Primul meu comic

http://imgur.com/g0hab

Răspuns Câştigător
| CastraveteMurat a răspuns:

Ke retardyy esti uu! the urhask love struck mikutzzza kerkethoare dhe fundhitzee khe esti! sha disphari :X:X. fundita? puppy dog eyes :*:*:* :X:X:X
*Marcela7 mode off*
Mi-a luat ceva timp sa scriu asahee hee.

4 răspunsuri:
| CastraveteMurat a răspuns:

Tare comicul happy.

| RobYnReloaded a răspuns:

Cu inspiratia o duci destul de bine straight face
Dar ar fi fost mai frumos daca ai fi desenat tu acele fete, nu "meme faces" happy

| Valeris a răspuns:

Ce frumy e al ador! sha mai faci! :X

foonditza? love struck

| AlinaaAli a răspuns (pentru Valeris):

Nu va mai suport cand va vad cum cersiti fundita aia!
pentru o fundita trebuie sa dai un raspuns cart de cat la locul lui! nu sa o cersesti!
cat despre comic,e tare, sincer, un inceput bunwinking

| CastraveteMurat a răspuns (pentru Valeris):

Ke retardyy esti uu! the urhask love struck mikutzzza kerkethoare dhe fundhitzee khe esti! sha disphari :X:X. fundita? puppy dog eyes :*:*:* :X:X:X
*Marcela7 mode off*
Mi-a luat ceva timp sa scriu asahee hee.