| ILoveMyFriendsSoMuch a întrebat:

Primul meu comic. Nu vreau pupincurist, din contra dau funda celor care ma ctritica si`mi spun unde sa mai lucrez/pareri. WITHOUT pupiincuristi:) http://i.imgur.com/h8s7b.jpg [Sper sa va placa.] COSTELLLLLLLLLLLLLL

11 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Mda,putina batjocoreala dar merge...insa totusi are lipsurile lui.Cum ar fi grafica si povestea in sine.

| ĎĮĐĬ a răspuns:

Mie imi place tongue Mai ai putin de lucrat la grafica, dar se accepta big grin

| AlQaeda a răspuns:

Mda... sry... nu-mi place nici povestea nici grafica. Bafta in continuare big grin

| HalloweenPumpkin a răspuns:

Dragutel comic la grafica ai trebuie lucrat si sa scrii putin mai mare nu prea se intelege (eu sunt crestina ortodox si nu pot spune ca e chiar amuzant dar daca ai face unul care se bazeaza pe o gluma (de pe net) atuci cu siguranta toti am rade... in rest succes in continuare

| DeeaUcideVisse a răspuns:

Baa sincer grafica cam lasa de dorit dar povestea e draguta :X

| ILoveMyFriendsSoMuch explică:

Merci de raspuns :*

| ILoveMyFriendsSoMuch explică:

@inger 1) Invata sa scrii si apoi discutamhappy
2) Ma doare`n ceva ca am jignit prin comic, sunt ateu
3)Fa si tu unu frumos
4)Scuze ca esti de"j"amgita
5)Ti`o mai zic. Citeste din nou alfabetul libii romane. Incepe cu clasica propozitie : Ana are mere! Succes

| Ellenna a răspuns:

rolling on the floor)) Mi-a placut povestea. La grafica ar trebui sa mai lucrezi, dar sunt sigura ca, cu timpul, vei deveni din ce in ce mai bun.

| Twist a răspuns:

Pt inceput eu zic ca e bine! Cu tote ca nu sunt de'acrod cu badjocorirea lui Dumnezeu, eu te sfatuiesc sa continui si o sa devi din ce in ce mai bun!