| Platinumus a întrebat:

Recent am terminat amandoua sezoanele din tokyo ghoul, anime de nota 10, dar am inteles ca manga intrece adaptarea anime si vreau sa o cumpar decat sa o citesc online, ma descurc cu engleza deci nu e problema daca nu e tradusa, cine a mai comandat sau stie niste site-uri ieftine sa-mi scrie link totusi ar fi preferabil sa fie color daca e scumpahappy puteti lasa raspuns si cu ce manga a-ti comandat sau a-ti citit si ce impresie v-a lasat, funda!

Răspuns Câştigător
| LuluOneMillion a răspuns:

Manga nu e color, doar alb negru. Exceptie are doar Dragon Ball din cate stiu. Iar de cumparat gasesti chiar din Romania aici: http://carturesti.ro/colectie/tokyo_ghoul si aici: http://www.mangashop.ro/cauta.html&category=74&search=tokyo_ghoul.

1 răspuns:
| xxRandomNamexx a răspuns:

In Bucuresti din cateva stiu eu poti cumpara de la Carturesti si de la Manga Shop aflat langa Tineretului parca. Nu stiu daca sunt in limba romana, engleza sau sunt originalele in japoneza, dar un singur volum manga costa 50 de lei, iar Tokyo Ghoul are 14 volume deci asta ar face 700 lei daca vrei sa o cumperi pe toata. Si 14 volume are decat prima parte, pentru ca mai are una numita Tokyo Ghoul:re care este continuarea povestii...