| Verzisor a întrebat:

:
Ce pot face in timpul orei la scoala
LUNII : facem doar cu un domn invatator batran rau care nu ne face nimic
MARTI: Doar cu o doamna de orice materie biologie, fizica, romana, chimie, matematica etc.
ma cam plictisesc in timpul orei.
ziceti-mi si mie niste pocituri cum ar fi la romana am facut Manastirea Putna. Si am pocit Manastirea putena laughing
ETC. dati-mi si mie niste Raspunsuri Funda care da cel mai bine raspuns
glume la ed fizica?
glume la desen?
Glume la biologie?
Bancuri?
Lasatile aici
Si poate luati o funda!

Răspuns Câştigător
| omuleatza a răspuns:

Daca le cauti pe net sigur nu ai simtul umorului, inventeaza-le si zi ce-ti vine! sincer iti spun ca eu in clasa mea am infiintat "coltul vesel" coltul din spatele clasei unde stau eu cu cativa colegimai de treaba si tot timpul lumea rade in jurul meu, si nu rade de mine, rade cu mine pentru ca ii fac sa rada, si eu zic ce-mi vine thinking incearca si tu

2 răspunsuri:
| Originalone a răspuns:

Simplu mananca seminte de plictiseala.
Stai in ultima banca sa nu te vada nimeni ca mananci.
Daca nu sti glume.

| AnneBre a răspuns:

Jet.