| SpyDeck a întrebat:

Va rog frumos sa-mi dati si mie mai multe siteuri de jocuri cu clubpenguin in care sa fie toti membri!
Cel mai bun site are funda!

3 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Cauta pe facebook, army atack, war 2, poker, need speed.sunt cele mai jucate.

| PrunaPătrată a răspuns:

Marsh de la categoria asta! greu tare e sa pui intrebarea la "Jocuri PC/Online" te doare mana a?

| Silvicutza99 a răspuns:

Buna! Pai ar fi Secret Builders,Pandanda,Dragon Fable,Franktown Rocks,Imvu,Smeet,Panfu,Howrse,Farmerama, Imperia Online, Webkinz, Drankensang Online si cam atat, daca imi mai aduc aminte iti mai spun.