| AnaEindragostita a întrebat:

Salut deci am folosit paint am creat pozele
le-am pus in album dar cum pot sa fac fisa din aia cum au toti pentru ca eu cand dau la linkuri pe imgur imi da 6 link (atatea poze) nu unul cum au ceilalti

1 răspuns:
| NoChanceForUs a răspuns:

Sunt puse una sub alta.E marit spatiul in jos(tragi in jos mult de coltul ala din dreapta jos) si pur si simplu de apuci de copy-paste(adica dai ala de cut pe fiecare desen si apoi paste pe desenu liber unde ai marit spatiul.Nu am paint dar cam asa ar trebui sa functioneze.