| Animeforlifee9921 a întrebat:

Salut! Stie cineva daca in primul volum din Hunter x Hunter apare Killua? Vrea un coleg sa se apuce sa citeasca manga si el are o "obsesie" comuna cu mine: ii place mult de Killua,dar nu stie daca e in primul volum, iar eu cum nu am citit nici eu nu am de unde sa stiu.

2 răspunsuri:
| StoicAnalysis a răspuns:

Cred ca apare. Am vazut primele 20 de episoade din anime, si chiar apare in primele episoade, cand ajung toti sa dea examenul de vanatori sau ceva de genul. Gen acolo apuca toti sa se cunoasca.

| yassukeus a răspuns:

Da apare. pagina 129 cu placere. Funda?